blog/news

dukke
Światło i ozdoby, czyli magiczny klimat świąt 2021

Przegląd pomysłów na ozdoby świąteczne oraz lokalnych wydarzeń, na których możecie je zakupić. Można sprawić, że atmosfera naszych wnętrz nabierze jeszcze więcej magii. Do dzieła!

9 trendów przyszłości projektowania wnętrz

W następnych latach rozwiązania projektowe, koncentrujące się na zrównoważonym rozwoju, staną się koniecznością, a dobre samopoczucie będzie wysoko na liście priorytetów. Jaka jest przyszłość projektowania?

Wykończenie wnętrz w stylu japandi

Styl japandi zyskuje na popularności wśród osób pragnących zaprojektować i wykończyć wnętrze minimalistycznie i funkcjonalnie. Czym charakteryzuje się japandi?

Biofilia: Wprowadzanie natury do wystroju wnętrz

Projektanci wnętrz coraz częściej stosują elementy naturalne. W tym artykule przeczytasz, jak poprawić jakość życia dzięki biofilii.

wykończenia pod klucz wrocław
Wykończenie wnętrz pod klucz w trzech aktach

Jak w tej sztuce uniknąć dramatu i wykończyć mieszkanie pod klucz? Sprawdź, jak dbamy o sprawne przejście klienta przez proces projektowania i wykończenia wnętrza.

Granny Chic – upcykling w najlepszym wydaniu

Trend Grand Millennial przywołuje stare, nostalgiczne czasy. Po jakie elementy sięgnąć, aby wnętrze nabrało granny chic? Przeczytaj w najnowszym poście.

Trend retro we wnętrzach

Przeszłość jest i zawsze będzie źródłem inspiracji dla wszelkiego rodzaju projektów – od ubrań, które nosimy na co dzień po meble i dodatki, które wprowadzamy do swojego domu. Era lat 70. Powróciła w wielkim stylu ­– dobrze współgra z trendem maksymalizmu i może być świetnym sposobem na odświeżenie mieszkania tej wiosny.

dukke. studio realizacji wnętrz
Więcej wnętrz, więcej lasu. Posadź drzewa z dukke!

Z okazji Dnia Ziemi, chcielibyśmy podzielić się z Wami pewną informacją. Jakiś czas temu dołączyliśmy do projektu, którego założyciele w porozumieniu z nadleśnictwami w całej Polsce, organizują akcje sadzenia drzew. Sadzenia odbywają się 2 razy do roku, wiosną i jesienią. Drzewa, które kupiliśmy do tej pory będą rosły w województwie Śląskim, w gminie Ogrodzieniec.  Dzięki […]

Potokowa Residence II: inwestycja dla wymagających

Deweloper M3 Invest odkrył bardzo mocne karty, ogłaszając wczoraj premierę nowej inwestycji. Jokerem w talii naszego partnera jest Potokowa Residence II, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykończenie pod klucz – czym kierować się przy wyborze pracowni wnętrz? (cz. 2)

Druga część artykułu na temat kryteriów istotnych przy wyborze pracowni wnętrz. Wiecie już, że liczy się elastyczność, jakość obsługi czy doświadczenie. Na czym jeszcze należy się skupić, zanim podpiszecie umowę na projekt i realizację wnętrza?

post logo
Co nowego w dukke? Luty 2021

Co nowego u nas słychać? Jakich dokonaliśmy zmian, co osiągnęliśmy? Wszystkiego dowiecie się w miesięcznym przeglądzie dukke.

Wykończenie pod klucz – czym kierować się przy wyborze pracowni wnętrz? (cz. 1)

Pigułka niezbędnych informacji, które powinniście znać przed wyborem firmy oferującej kompleksowe wykończenie wnętrz pod klucz.