wykończenie pod klucz

wnętrza gotowe
do zamieszkania.

dukke

Od projektu do gotowego wnętrza

Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie. Dukke to studio, w którym skupiamy w jednym miejscu specjalistów z każdej dziedziny - architekt wnętrz, stolarze, specjaliści budowlani i wielu innych. Dzięki temu wykończenie pod klucz przebiega bezpiecznie, na czas i jest sprawnie zorganizowane.

Realizujemy wnętrza kompleksowo. Decydując się na współpracę z nami, powierzasz nam każdy etap prac. Do Twojej dyspozycji jest zespół wykwalifikowanych ekspertów, a dzięki temu możesz być pewny odbioru wnętrza wykonanego w najwyższej jakości.

Poniższe informacje pozwolą Ci się dowiedzieć, czy ta usługa jest skierowana do Ciebie. W dalszej części strony, znajdziesz kalkulator pozwalający oszacować wartość Twojego wykończenia pod klucz.

Etapy współpracy

Opowiedz nam, jak chcesz mieszkać

Zanim przystąpimy do wspólnej pracy, opowiedz nam co lubisz, a czego nie lubisz. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia i jak ma wyglądać przyszłość w domu, który mamy razem z Tobą zorganizować. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Po pierwszej rozmowie oszacujemy budżet i podamy informację o dostępnych terminach. Przygotujemy również potrzebne dokumenty i ustalimy harmonogram współpracy. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy.

1

Projektujemy wnętrze

 • projekt przygotuje architekt wnętrz
 • ustalamy funkcje poszczególnych pomieszczeń z uwzględnieniem elementów wyposażenia
 • planujemy rozkład instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej
 • ustalamy styl i kolorystykę
 • projektujemy kuchnię i zabudowy stolarskie
 • wybieramy materiały, meble, dodatki
 • sporządzamy kosztorys, czyli zestawienie materiałów, usług i wyposażenia
 • przygotowujemy projekt wykonawczy oraz wizualizacje
2

Zakupy i logistyka

 • płytki, podłogi, meble, ceramikę, armaturę, kleje, farby, a nawet przewody czy silikon - kupimy u sprawdzonych dostawców i zadbamy o bezpieczną dostawę, zgodnie z harmonogramem realizacji
 • zlecimy wykonanie usług budowlanych oraz realizację zabudów meblowych
 • dopilnujemy, aby wszystkie materiały dotarły na czas. W dniu dostawy, sprawdzimy na miejscu, czy produkty dotarły w całości i zgodnie z zamówieniem.
3

Realizujemy wnętrze pod klucz

To okres, kiedy poszczególne ekipy realizują swój określony zakres prac w odpowiednim czasie. W trakcie realizacji systematycznie spotykamy się z wykonawcami, aby na czas odpowiedzieć na każde pojawiające się pytanie. Na miejscu jesteśmy po to, aby nadzorować postępy i pilnować zgodności wykonywanych prac z zaakceptowanym przez Ciebie projektem.

4

Przekazujemy Ci gotowy lokal

To ten moment, w którym spotkamy się w gotowym wnętrzu. Możesz zostać już na noc, napić się wina i pobyć w przyjemnym, cudownie wykończonym wnętrzu. Z 2-letnią gwarancją na wszystkie zrealizowane prace.

Przewagą gwarancji w jednej firmie jest jeden punkt kontaktu. Dzięki temu zyskujesz opiekę nad wszystkimi zleconymi pracami oraz zainstalowanymi produktami. Wszystko pod jednym dachem.

5

Powiedz nam, czego potrzebujesz:

Wykorzystaj poniższy kalkulator do obliczenia przybliżonego budżetu, jaki będzie potrzebny do zrealizowania z nami wnętrza pod klucz.

Pierwszych pięć pól jest zaznaczonych domyślnie. Są to usługi niezbędne do realizacji wnętrza - każdy ich potrzebuje. Kolejne pola zawierają materiały i wyposażenie wnętrza - zaznacz je zgodnie ze swoimi potrzebami. Na koniec otrzymasz przybliżoną wycenę. Pozostaw zaznaczone pola i wyślij do nas zgłoszenie.

projekt wnętrza i nadzór
wykonawcy
materiały wykończeniowe
obsługa zamówień i dostawy
2 lata gwarancji i serwis
dodatkowe materiały i usługi
gładź
zmiany układu funkcjonalnego, instalacji
meble kuchenne
sprzęt agd
meble na wymiar - szafy, blaty, itd
meble, sofa, łóżko, stół, krzesła, szafka rtv, szafka nocna, itd
oświetlenie (lampy)
dodatki uchwyty, ozdoby, tekstylia
dekoracje okienne (firany, zasłony, rolety)

Brzmi ciekawie? Zostaw nam swój kontakt.