przejdź do treści

Blog

Z okazji Dnia Ziemi, chcielibyśmy podzielić się z Wami pewną informacją. Jakiś czas temu dołączyliśmy do projektu, którego założyciele w porozumieniu z nadleśnictwami w całej Polsce, organizują akcje sadzenia drzew.

Sadzenia odbywają się 2 razy do roku, wiosną i jesienią. Drzewa, które kupiliśmy do tej pory będą rosły w województwie Śląskim, w gminie Ogrodzieniec. 

Dzięki naszym klientom, możemy przyczynić się do poprawy przyszłości naszej planety. Za każde wykończone mieszkanie pod klucz posadzimy fragment lasu. Postęp naszych działań można śledzić na naszym profilu organizatora: https://posadzimy.pl/firma/dukke.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Nie tylko w kwestii projektowania wnętrz i dostarczenia najlepszej jakości materiałów i usług, ale również odpowiedzialności w kwestii ekologii. 

W naszej codziennej pracy zużywamy papier, drukujemy umowy, wielostronicowe projekty. Montujemy zabudowy kuchenne czy szafy, na których produkcję wykorzystanych zostało mnóstwo drewna. Dlatego też postanowiliśmy regularnie zwracać z nawiązką te zasoby matce naturze.

I oczywiście z okazji Dnia Ziemi motywujemy Was do codziennego dbania o środowisko. W dzisiejszych czasach można zrobić coś dobrego nie wychodząc z domu, dosłownie za pomocą kilku kliknięć. Gorąco zachęcamy 🙂

dukke. studio realizacji wnętrz