przejdź do treści

Blog

Deweloper M3 Invest odkrył bardzo mocne karty, ogłaszając wczoraj premierę nowej inwestycji. Jokerem w talii naszego partnera jest Potokowa Residence II, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najnowsza inwestycja to sequel udanej realizacji Potokowa Residence. W sprzedaży pojawiło się już 11 lokali w zabudowie szeregowej, dostępnych w metrażach 137,81 m2 oraz 139,46 m2. Każdy z nich oferuje spory, 25-metrowy taras, a także ogródek w opcjach od ok. 60 do nawet 270 m2.

Potokowa Residence II zlokalizowana jest w zacisznej okolicy. W pobliżu zielone tarasy Odry i wiele ustronnych zakamarków Lasu Pilczyckiego. Lecz umiejscowienie i kameralna atmosfera to dopiero wstęp do wygód, jakie zaoferuje nowa inwestycja.

Każdy dom zostanie wyposażony w system smart home, który umożliwia kontrolowanie oświetlenia gestami czy choćby sterowanie bramą garażową i roletami. W standardzie znajdzie się też ogrzewanie podłogowe, instalacje pod klimatyzację, systemy podwyższające bezpieczeństwo czy system odzyskiwania wody deszczowej.

Architekci zadbali również o korzystne układy funkcjonalne. Oprócz strefy dziennej na parterze, mieszkańcy będą mogli korzystać z 3 sypialni oraz dużej łazienki na piętrze oraz przestronnej antresoli z wyjściem na taras na ostatniej kondygnacji.

Zakończenie realizacji planowane jest na III kwartał 2022 roku. Szczegółowy opis inwestycji, jak i dane kontaktowe do działu sprzedaży znajdziecie na stronie M3 Invest.

My natomiast nie możemy doczekać się pierwszych realizacji naszych wnętrz na Potokowej. Projektanci dukke również lubią wyciągnąć asa z rękawa… oczywiście w postaci niebanalnych i przemyślanych rozwiązań projektowych! 🙂

A poniżej możecie zajrzeć do przykładowego wnętrza, ukazanego na wizualizacji 360 stopni przygotowanej przez dewelopera. Obraz można samodzielnie przesuwać w dowolnym kierunku: