przejdź do treści

Blog

Luty 2021 w dukke. studio realizacji wnętrz

1. Dokonaliśmy zmian na stronie www

Pierwszą ważną zmianą na stronie www.dukke.pl jest dodanie zakładki news/blog. Pracowaliśmy nad nią kilka tygodni, aż w końcu ujrzała internetowe światło dzienne. Dowiecie się co u nas, a także przeczytacie ciekawostki ze świata projektowania wnętrz. Pojawią się również felietony, czyli nasze subiektywne spojrzenie na tematy okołobranżowe.

Kolejną zmianą, choć mało widoczną, to odczuwalną, jest przyspieszenie działania strony. Obecnie ładuje się dosłownie w mgnieniu Waszego szanownego oka 🙂

Dodaliśmy również więcej informacji o naszych usługach.

2. Wprowadziliśmy nową usługę projektową

Nasz flagowy program home to rozwiązanie zarówno praktyczne, efektywne, jak i wygodne. Jednak są klienci, którzy chcą wykonać wyłącznie projekt i wykończyć wnętrze ze swoją znajomą ekipą. Dla nich właśnie przeznaczona jest możliwość wykonania samego projektu oraz projektu z nadzorem. 

3. Nawiązaliśmy współpracę z deweloperem M3 Invest

M3 Invest to wrocławski deweloper, który ma w ofercie mieszkania, domy w zabudowie bliźniaczej, a także działki. Ucieszyliśmy się na tą współpracę, ponieważ M3 Invest podobnie jak my, lubi wysoki standard i daje klientom więcej niż inni. 

Wartą zainteresowania opcją dla osób poszukujących mieszkania w okolicy Maślic, jest inwestycja Potokowa Apartamenty. W standardzie wykończenia znajdziecie między innymi instalację pod klamatyzację, urządzenie Smart Home, elektryczne rolety, alarm czy podłogówkę w łazience. Wszystko jak najbardziej na plus!

4. Nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Grupa JMJ 

Grupa JMJ to deweloper lubujący się w budowie domów w zabudowie szeregowej oraz wolnostojących. Pod swoje inwestycje wybiera ustronne, ale dobrze skomunikowane lokalizacje.

Podoba nam się, że w standardzie najczęściej oferowane są zielone trawniki czy nawet drzewa i krzewy. Domy dewelopera wyposażone są w elektryczne rolety zewnętrzne oraz bramy garażowe na pilota. 

Tyle od nas w lutym. Widzimy się za miesiąc!